Wlasciwie się nigdy nie zastanawiałem bo kocham auta w oryginale i zawsze staralem się kompletowac do oryginału, jest jednak pewna kategoria aut, które sa już tak daleko od oryginału że nie wiem czy jest sens korzystac z gamy kolorów bmw e24. Przekonało mnie do tego to zdjęcie:
To sześć w kolorze Estoril Blau (M3 color) i szczerze powiem że robi na mnie olbrzymie wrażenie. Nie wiem jak to wygląda z bliska i na żywo ale bardzo mi się podoba. Ten kolor dodał sporo lekkości i uroku. Macie jeszcze jakieś fotki niefabrycznych kolorów na e24?
Ona nie jest lekko przekolorowana tylko zabarwiona od podstaw , to 6 moglo byc nawet czerwone wyglada jak kartki z zyczeniami z nad Baltyku, a wygladaja jak z Karaibow.
Jak już kiedyś w całej swej złośliwości przyjadę na rajd zabytków matizem to żeby był komplet to pomaluję go na kolor z palety sześć - wtedy naprawdę wkurzę wszystkich