Niefabryczny kolor szóstki?

Wlasciwie się nigdy nie zastanawiałem bo kocham auta w oryginale i zawsze staralem się kompletowac do oryginału, jest jednak pewna kategoria aut, które sa już tak daleko od oryginału że nie wiem czy jest sens korzystac z gamy kolorów bmw e24. Przekonało mnie do tego to zdjęcie:

To sześć w kolorze Estoril Blau (M3 color) i szczerze powiem że robi na mnie olbrzymie wrażenie. Nie wiem jak to wygląda z bliska i na żywo ale bardzo mi się podoba. Ten kolor dodał sporo lekkości i uroku. Macie jeszcze jakieś fotki niefabrycznych kolorów na e24?

kiedyś był na forum temat dotyczący kolorów :grin: , natomiast moim zdaniem ta fotka jest “lekko” przekolorowana w kompie :face_with_rolling_eyes:

Asolutnie sie z Toba nie zgadzam!!

Ona nie jest lekko przekolorowana tylko zabarwiona od podstaw , to 6 moglo byc nawet czerwone :slightly_smiling_face: wyglada jak kartki z zyczeniami z nad Baltyku, a wygladaja jak z Karaibow.

możliwe że pokolorowana. Tu jest też estorilblau:

Wciąż myślę że ten kolor mógłby pasować chociaż już sam nie wiem :slightly_smiling_face: PS: Karaiby tylko na kartkach dobrze wyglądają na żywo jak bałtyk, serio :grinning:

niebieski nie jest moim faworytem wsrod kolorow ale ten jest faktycznie niezly

obadaj ‘interlagos blue’

Ja powiem tak. Kolor bossski, ale na E46. Sześć tylko w oryginale :grin:

ta … moj znajomy ma matiza w takim kolorze … bardzo ladny kolor … i widoczny , zwlaszcza jesienia …

To ja pozostane przy oryginale, przynajmniej nie spotkam się na światłach z matizem w kolorze 6 :wink:

a co jak jakis podstepny trabanciarz szczeli swoje cudo na kolor z palet szesc :smiling_imp:

Pozostaje nam tylko modlitwa

Jak już kiedyś w całej swej złośliwości przyjadę na rajd zabytków matizem to żeby był komplet to pomaluję go na kolor z palety sześć - wtedy naprawdę wkurzę wszystkich :slightly_smiling_face:

to ja wpadne calibra

szanujcie regulamin panowie :\