Noc muzeów

w ten weekend w wawie noc muzeów i w związku z tym prawdopodobnie będę z moją bunią w sobotę w nocy w Norblinie. Jak ktoś jest zainteresowany szczegółami to mogę poszukać, bo sam wiem niewiele

[ Dodano: 17-09-2006, 00:06 ]
Impreza odbyła się choć jakichś tłumów nie było. Bardzo dużo motocykli, ekspozycje stałe FSO i Automobilklubu Polski no i kilka pojazdów dojechało (to moja kategoria) :slightly_smiling_face:

Oto kilka fotek

Przed wjazdem na teren fabryki ostatnie poprawki kosmetyczne, no wiecie trzeba przypudrować nosek

Jest ogromny… może nie widać tego tak bardzo na zdjęciu, ale robi wrażenie Oldsmobil w stanie jak widać

Meduza… czyż nie jest urocza? Opisana jako wersja rozwojowa mikrusa. po lewej kawałek mikrusa, po prawej żółty beskid

Trzyosiowy Polonez… no i ładnie spłynęła farba pod wlewem paliwa… Ciekawe, jak to się mogło stać

Bunia w zacnym towarzystwie Buicka i Syreny 104 pod Muzeum AP

Mimo iż nie za bardzo lubię motocykle, to ten mi się bardzo spodobał

Wnętrze muzeum

Bardzo ładna mordka. Ma sporo WAD (zgodnie z opisem 8889) ale zalety też z pewnością… jakieś

No i kebab po imprezie z Syreną 104 o której pisałem już wcześniej