Nowa czerwona szóstka ;)

No co ty! Przecież to się lakier zepsuł, do serwisu trzeba oddać albo sprzedać jako uszkodzony :wink:

:astonished: WOW piekna szusteczka :grinning: gratuluję zakupu, jesta naprawdę piękna, wygląda na bardzo zadbaną :grinning:
jeszcze raz gratuluję :wink:
Masz fotki motorku :question:

CO to za paste użyłeś do polerki :question:

PZDR :exclamation: :wink: