No co ty! Przecież to się lakier zepsuł, do serwisu trzeba oddać albo sprzedać jako uszkodzony ![]()
WOW piekna szusteczka
gratuluję zakupu, jesta naprawdę piękna, wygląda na bardzo zadbaną ![]()
jeszcze raz gratuluję ![]()
Masz fotki motorku ![]()
CO to za paste użyłeś do polerki ![]()
PZDR
![]()