Nowa Szucha w Zgorzelcu.

Właśnie się dowiedziałem, że gościu ze Zgorzelca przywiózł sobie Szuchę!!
1986 rocznik niebieska na welurkach.
Zaraz jadę z nim pogadać :slightly_smiling_face:

znając życie to kolejna fura na handel :confused:
Ale kto wie może jednak, w końcu ta choroba rozprzeszczenia się dość bezboleśnie

86 swiezy rocznik :sunglasses: wybadaj co i jak z nia bedzie :wink:

pewnie manik maczał w tym palce

mam nadzieję, że w końcu :face_with_rolling_eyes:

Szóstek co raz więcej w Posce, tylko na zlotach nie widać tego :wink:
Ja w Warszawie widziałem ostatnio jadącą e24 w srebrnym kolorze na lawecie z niemiecką rejestracją.

Oj Adaś nie dogaduj…
Byłem u gościa ale go nie zastałem. Prowadzi mały sklepik w Zgorzelcu i często jeździ do wroga.
Jutro mam nadzieję namierzyć.