Nowe forum o 6 po chamerykansku :D

http://www.bigcoupe.com/
fajny dzial tech, moze cos przetlumaczyc i 6.com.pl wrzucic?? moge sie poswiecic, dla stowarzyszenia :laughing:

nie takie nowe to forum od jakiegos czasu je regularnie przegladam
radosc jest tam zarejestrowany moze on sie wypowie