nowe galerie na www.6.com.pl

Toronto jest dwa razy w roku, nasze zloty są dwa razy. majówka i sierpień Toronto, lipiec i w tym roku początek września Koszalin (dwa ostatnie weekendy już zarezerwowane). Jest mi wszystko jedno gdzie będzie lipcowy zlot, pojadę wszędzie, mam tylko nadzieję, że nie AIXem :sunglasses:

uehuehueh :laughing:

No tak, zapomniałem o sierpniu w Toronto. Reasumując lipcowy zlot i Koszalin we wrześniu to twór Naszej pasji a Toruń :question: przy okazji aczkolwiek dla mnie stały repertuar :bulb:

Zapowiada się ciekawie. Oby tylko mozliwości wszystkim dopisały :sunglasses:

Ale fele z E30 :sunglasses:

PLan zlotow zajefajny, tylko co z pogoda - depresja zimowa :cry:

wreszcie znalazłem trochę czasu :arrow_right: i wyszła najdłuższa galeria w historii www.6.com.pl :sunglasses: jedyne 207 fotek :smiling_imp:

BRAWO :exclamation: :exclamation: :exclamation:

wow :astonished: macias jestes miszcz :wink: :laughing:

Rewelacja :bulb: