Toronto jest dwa razy w roku, nasze zloty są dwa razy. majówka i sierpień Toronto, lipiec i w tym roku początek września Koszalin (dwa ostatnie weekendy już zarezerwowane). Jest mi wszystko jedno gdzie będzie lipcowy zlot, pojadę wszędzie, mam tylko nadzieję, że nie AIXem ![]()
uehuehueh ![]()
No tak, zapomniałem o sierpniu w Toronto. Reasumując lipcowy zlot i Koszalin we wrześniu to twór Naszej pasji a Toruń
przy okazji aczkolwiek dla mnie stały repertuar ![]()
Zapowiada się ciekawie. Oby tylko mozliwości wszystkim dopisały ![]()
Ale fele z E30 ![]()
PLan zlotow zajefajny, tylko co z pogoda - depresja zimowa ![]()
wreszcie znalazłem trochę czasu
i wyszła najdłuższa galeria w historii www.6.com.pl
jedyne 207 fotek ![]()
BRAWO
![]()
wow
macias jestes miszcz
![]()
Rewelacja ![]()