miałem wczoraj wenę
, zrobiłem także przymiarkę do galerii ze zlotu w kotlinie kłodzkiej
ale o 4.00 a.m. stwierdziłem, że jest tego tyle, że od razu nie dam rady ![]()
ja się tyle k…a nawalczyłem, a tu zero pochwał ![]()
- Drift Poznań
- Majówka 2005
i dziś doszła jeszcze
- Kotlina Kłodzka 2005
brawo brawo ![]()
a Kotlina Kłodzka z trochę szerszym opisem BARDZO FAJNE
chylę czoła, przed twórcą galerii i proszę o węcej
no i oczywiście dziękuję ![]()
MACIAS - JESTES TAKI BOSKI… I MESKI KIEDY TAK CIEZKO PRACUJESZ…
uokej - moze byc? ![]()
Macias jesteś bardzo w porzo.
Super galerie, jest co powspominać, aż tęsknię za Toruniem ![]()
Kawał dobrej roboty Macias
.
Jak tak patrze , to mi się miska cieszy na myśl o nastepnym zlocie .
ukłony dla Maciasa
wezmy go na rece i podrzucajmy ;P:P:P:P
dla uczczenia tej wielkopomnej chwili , spalmy kapcia maciaśka szucha :P:P:P
Brawo, brawo, ale nie chwalcie za mocno bo chłopak osiądzie na laurach. Ale miło wreszcie po paru latach doczekać się tej galerii ![]()
powiem tylko jedno WOW
![]()
powiesz wow jak zobaczysz to na zywo ![]()
zobacze napewno, ale pierwszy Torun odpada… rekin idzie do doktora ![]()
Toruń to nie jedyne miejsce gdzie sie pewnie w tym roku spotkamy ![]()
No to ja poczekam na plan zajec
Moze tak pazdziernikowy zlot staroci w Legnicy tez wziasc pod uwage ? hihi
no wlasnie - gdzie w tym roku? Byla propozycja zeby w centrum polski - ale tu jest przeokrotna nuda. Jest pomysl na szlak zamkow krzyzackich, mazury, lub powtorzyc gory z wypadem do czech…A moze Litwa, Lotwa, Estonia - koszty porownywalne do polski lub duzo mniejsze (paliwo)
nooo…
szanujta admina swego, bo możeta mieć gorszego ![]()
a co do zlotu to proponuję okolice bełchatowa, jest bardzo fajny i tani ośrodek nad wodą, z dużym miejscem na grilla
i kolejna kopalnia do zwiedzania
, w miarę blisko jest w jura krakowsko-częstochowską oraz można zorganizować wycieczkę szlakiem łódzkich burżujskich fabrykantów. są tam fajne miejsca na sesje zdjęciowe ![]()
może nie w temacie BMW, ale to też mi bardzo bliskie (i pojazd i łódź
)
Też tak mysle, iz czas najwyzszy zabrać sie za harmonogram na ten rok. Myśle że dobrz by było zrobić wyprawe taką jak do Kłodzka. Wyjazd był z jajem, pomimo tego że tylko w połowie uczestniczyłem. To może zacznijmy od zgłoszenia się chętnych do organizacji!!!
Jestem za ![]()
Macias niedlugo wrzuci cos wiecej na ten temat - jak dla mnie wyglada to ciekawie (a myslalem ze w centrum Polski to nic ni ma…)
heh pojechałoby się - ale chyba się nie uda ![]()
W związku z tym mam juz plan
Moja Ania przyjedzie siudemą na weekend, bo to niecałe 200km od Warszawki i większość gierkówką więc półtorej godzinki jazdy ![]()
Myslę, że lipiec będzie ok, bo kwiecień/maj Toruń, 2 miesiące luziku-Bełchatów i znowu 2 miesiące-Koszalin. Tak wstępnie wyglada grafik zlotów.
Admin wieczorkiem wstawi co trzeba więc nie bazgrzemy tu.