Super, ale ten wzór po lewej.
ten wzór po prawej to rozumiem ma być naklejka z przezroczystym tłem i nadrukiem w kolorze pasków na aucie?? nalepka na przykład na błotnik między kołem a drzwiami ??
obie sa takie same - ten po prawej to wersja 1 kolor (w zaleznosci od potrzeb) np - na kubek…
popracuj nad kerningiem czcionek i będzie GUT - jestem za lewą stroną ![]()
Mnie sie podoba bardzo tak jak jest Klub e24 itd , jestem za tym po lewej patrzac od strony kierowcy ![]()
poprawki - kerning i te rzeczy…
. Jesli wiekszosci pasuje to takie logo bedzie na koszulkach, kubkach, gadzetach, stronie, materialach prasowych, autobusach, samolotach, i na dzialce na ksiezycu przy bramie wjazdowej…
Jesli zarejestrujemy stowarzyszenie zapewne zniknie logo BMW, ale to przyszlosc… Poki co ladnie wyglada… ![]()
Zdecydowanie to po lewo -
to po prawo to fakt niekiedy będzie potrzebne w 1 kolorze np. kubek, kufel, kieliszek itp ![]()
A tak z ciekawości jak sprawa prawnie wygląda - z urzywaniem logo BMW ?
My jako twor nieoficjalny - to moze nam ujsc na sucho :0, ale jesli sie zarejestrujemy to nie ma przepros - bez autoryzacji to nie wypada… ![]()
cicho tam i podziwiać ![]()
chyba poprzednie było lepsiejsze
ale moje zdanie sie nie liczy
To tyż jest fajne