nowe logo 6.com.pl

Super, ale ten wzór po lewej.

ten wzór po prawej to rozumiem ma być naklejka z przezroczystym tłem i nadrukiem w kolorze pasków na aucie?? nalepka na przykład na błotnik między kołem a drzwiami ??

obie sa takie same - ten po prawej to wersja 1 kolor (w zaleznosci od potrzeb) np - na kubek…

popracuj nad kerningiem czcionek i będzie GUT - jestem za lewą stroną :wink:

Mnie sie podoba bardzo tak jak jest Klub e24 itd , jestem za tym po lewej patrzac od strony kierowcy :wink:

poprawki - kerning i te rzeczy… :laughing: . Jesli wiekszosci pasuje to takie logo bedzie na koszulkach, kubkach, gadzetach, stronie, materialach prasowych, autobusach, samolotach, i na dzialce na ksiezycu przy bramie wjazdowej…
Jesli zarejestrujemy stowarzyszenie zapewne zniknie logo BMW, ale to przyszlosc… Poki co ladnie wyglada… :slightly_smiling_face:

Zdecydowanie to po lewo -

to po prawo to fakt niekiedy będzie potrzebne w 1 kolorze np. kubek, kufel, kieliszek itp :laughing:

A tak z ciekawości jak sprawa prawnie wygląda - z urzywaniem logo BMW ?

My jako twor nieoficjalny - to moze nam ujsc na sucho :0, ale jesli sie zarejestrujemy to nie ma przepros - bez autoryzacji to nie wypada… :slightly_smiling_face:

cicho tam i podziwiać :smiling_imp:

chyba poprzednie było lepsiejsze
ale moje zdanie sie nie liczy
To tyż jest fajne