Nowo powstale forum rekinowych 5-tek

Wlasnie zostalo otwarte nowe forum www.e12-e28.pl

Forum ma dosc rygorystaczne zasady, traktuje klasyczne modele serii 5 z nalezyta im godnoscia i ma na celu odizolowanie milosnikow starej motoryzacji od wszechobecnych na innych forach youngtimerow bezlitosnych eksploatatorow, swapowcow czy gazownikow.

Wstepnie pomagam moderowac to swierzutkie forum, jesli wszystko wypali i forum zostanie utrzymane w zalozonej atmosferze uwazalbym za nieglupie zlinkowanie sie nawzajem na naszych stronach.

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

widzę doborowe towarzystwo z bmw klub polska. Czyżby coś tam się rozpadło, czy macie po prostu dośc gazowników i wożenia ziemniaków :question:

sami znajomi :grinning: , miłosz nie chwaliłeś się wcześniej :grin:

Dokładnie też mysle o wpółpracy :sunglasses:
Proponuje coż w tym stylu http://www.club106.pl/forum26.htm :question:

Wreszcie e12 doczekało się swojego forum.

Osobiście nie lubię zaglądac na świeże fora ponieważ jest tam więcej do pisania niż czytania :grinning:
Mam szczerą nadzieję że cos z tego wyniknie poważnego i klasycznego.

Super … następne forum dotyczące konkretnego modelu(i) … czyli idzie w dobrym kierunku … :sunglasses:

Moim zdaniem właśnie fora dotyczące konkretnego modelu mają przyszłość bo coś co jest do wszystkiego jest do niczego :v:

I zlot już zaliczyliśmy, trochę się rozrosło chyba się udało :stuck_out_tongue:

Wiem odgrzewam kotleta, ale uważam że jest to dobry temat by poinformować kolegów z 6.com.pl, że na drugi sierpniowy zlot w przyszłym roku (odbędzie się na pięknych Kaszubach woj. Pomorskie) są oficjalnie zaproszeni :sunglasses: , BA nawet mają obowiązek się stawić :v: :v: :v:
Proszę pamiętać o “sierpniu” planując spotkania z BMW w przyszłym roku :grinning:

:smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: