Forum ma dosc rygorystaczne zasady, traktuje klasyczne modele serii 5 z nalezyta im godnoscia i ma na celu odizolowanie milosnikow starej motoryzacji od wszechobecnych na innych forach youngtimerow bezlitosnych eksploatatorow, swapowcow czy gazownikow.
Wstepnie pomagam moderowac to swierzutkie forum, jesli wszystko wypali i forum zostanie utrzymane w zalozonej atmosferze uwazalbym za nieglupie zlinkowanie sie nawzajem na naszych stronach.
Osobiście nie lubię zaglądac na świeże fora ponieważ jest tam więcej do pisania niż czytania
Mam szczerą nadzieję że cos z tego wyniknie poważnego i klasycznego.
I zlot już zaliczyliśmy, trochę się rozrosło chyba się udało
Wiem odgrzewam kotleta, ale uważam że jest to dobry temat by poinformować kolegów z 6.com.pl, że na drugi sierpniowy zlot w przyszłym roku (odbędzie się na pięknych Kaszubach woj. Pomorskie) są oficjalnie zaproszeni , BA nawet mają obowiązek się stawić
Proszę pamiętać o “sierpniu” planując spotkania z BMW w przyszłym roku