Albo nie pokazali wszystkiego albo facet głowicę przykręca na czucie bez klucza dynamometrycznego. Facet nota bene wypisz wymaluj Janusz Gajos.
Nie wiem, czy jakikolwiek inny bolid tak mi się podobał ![]()
2:39 - CS/1 na podnośniku na górze po prawej ![]()
Ale jaj faktycznie aż drugi raz obejrzałem filmik.
Dobre oko masz :piwko:
Fajny film. Potwierdza się, że do budowy wyczynowych silników brali stare bloki z przebiegiem powyżej 100 tys. km. Ciekawe, ile ten 1,5 litrowy motor wytrzymywał przy tej mocy - jeden wyścig? Dwa?
No to teraz konkurs
Jak nazywa się gość w bolidzie i kto zdobył tytuł mistrzowski tym lub takim bolidem ![]()
Nelson Piquet 1983r. ![]()
Brawo ![]()
A kto jeździ w tym filmie ![]()
Adam?
właśnie on, tak mnie się wydaje ![]()
Ojciec Nelsinio ![]()