Nowy eksponat do muzeum?

Albo nie pokazali wszystkiego albo facet głowicę przykręca na czucie bez klucza dynamometrycznego. Facet nota bene wypisz wymaluj Janusz Gajos.

Nie wiem, czy jakikolwiek inny bolid tak mi się podobał :astonished:

2:39 - CS/1 na podnośniku na górze po prawej :grin:

Ale jaj faktycznie aż drugi raz obejrzałem filmik.
Dobre oko masz :piwko:

Fajny film. Potwierdza się, że do budowy wyczynowych silników brali stare bloki z przebiegiem powyżej 100 tys. km. Ciekawe, ile ten 1,5 litrowy motor wytrzymywał przy tej mocy - jeden wyścig? Dwa?

No to teraz konkurs :grinning: Jak nazywa się gość w bolidzie i kto zdobył tytuł mistrzowski tym lub takim bolidem :question:

Nelson Piquet 1983r. :smiling_imp:

Brawo :exclamation:
A kto jeździ w tym filmie :question:

Adam?

a propos Nelsona

właśnie on, tak mnie się wydaje :sunglasses:

Ojciec Nelsinio :sunglasses: