Zarejestrowany jestem od jakiegoś miesiąca-wlazłem wam w parade,ale się nie przedstawiłem.Więc cześć wszystkim!!!Coś od siebie-mam na imię Michał ,wiek- dopiero 15 lat więc raczej nie poszaleję,ale za rekinami latam już tak ze dwa lata najpierw e21 i ORR , ale gdy ujrzałem e24 -blablablablablablabla.Kase zbieram i zbierał będę,przysięgam że Tico nie kupię
lol:
.Jedna prośba trochę więcej tolerancji dla żółtodziobów ![]()
Witaj - cel niezły - byle by wytrwałośći starczyło.