OLDTIMERBAZAR EXPO 27 czerwca

W neidziele 27 czerwca jest impreza zabytkow i wystawiam tam miedzy innymi swoja 635

Chetnych zapraszam do przyjrzenia jej sie z bliska :slightly_smiling_face:

Adres:
27 czerwca 2010 r.

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Pr膮dzy艅skiego 12/14
www.expoxxi.pl

ja dzi艣 wystawi艂em przed dom pralk臋 z艂omiarzom i co艣 innego te偶 wystawi艂em :sunglasses:

a co ??
:piwko:

a chcesz adres ? :laughing:

nie b臋d臋 jecha艂 po pralk臋 do szczecina :slightly_smiling_face:

By艂em na ostatniej tego typu imprezie i powiem, 偶e n臋dza straszna :smiling_imp: Zreszt膮 spotka艂em Adama z Ani膮 i te偶 chyba nie byli zachwyceni. Drogo i nic nie ma. Samochod贸w jak na lekarstwo, wi臋cej lansu ni偶 konkret贸w.

jak si臋 wystawia to si臋 nie dziwi臋 :stuck_out_tongue:

wszed艂em ju偶 za darmoch臋 p贸藕nym popo艂udniem, fajnie, bo to co sta艂o i by艂o do ogl膮dania, by艂o odpalane :sunglasses: niekt贸re auta fajne, zw艂aszcza prawie 100 letni w贸z stra偶acki :wink: