Nigdzie nie moge dostać oleju Castrol Safix (SF-XJ) - chyba tak to się pisze, wogóle nie mogę dostać żadnegooleju do szpery, zjeździłem cały Kraków. Na allegro też lipa ![]()
olej jest sprzedawany tylko w beczkach 25 litrowych, musisz szukać w dobrych serwisach, ew. w hurtowniach
A jak jest cena takiej 25 litrowej beczułki, może jakiś zakup zorganizowany, z tego co wiem to 6 mają szperę w standardzie, więc sie chyba przyda ![]()
kiedyś był poruszany ten temat na forum, ja mogę mieć ten olej za około 50 zł za litr, z tego co wiem jego cena w serwisie waha się w granicach 120 zł za litr, jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi
adam chyba zna dokładną cenę ![]()
Mam kolegę z hurtownią moto. Mówi że SAF-XJ jest TYLKO po 20l. Obecnie w Bavaria Motors już go nie sprzedają odlewanego
Tylko z wymianą, pytałem przed świętami ![]()
Kibel.
20 litrów to 10 szper (chyba). Ja też jestem zainteresowany wymianą.
Zapytam jeszcze na “innym forum”. ![]()
Ostatnio płaciłem 90 pln’ow za litr.
w Intercarsie jest SAF-X po 69,92 zł za litr -stan 2 szt.
Ja bym nie ryzykował:
SAF-XJ - 75W140 - do dyfr. ze szpera
SAF-XO - 75W-90 – nie nadaje się !!
Beczka 20l u mojego kolegi kosztuje 1070zł brutto. Transport pewnie friko.
Mogę to rozlać po 2litry i powysyłać… Co o tym myślicie?
Na pewno 2l starczą?
[ Dodano: 11-04-2007, 10:48 ]
Bezsensu
Inchape Motors SAF-XJ 57zł /1litr
to tak jak napisałem 50 pln za litr w hurcie ![]()
a wg katalogu mamy:
SAF-X - do wszystkich przekładni ze szperą i bez, również do samochodów wyścigowych i z napędem na obie osie.
SAF-XJ - do stosowania w przednich i tylnich osiach pojazdów także o zwiększonym tarciu oraz blokadami, szczególnie do samochodów terenowych i sportowych zatwierdzony do przekładni BMW z blokadą płytkową.
SAF-XO - olej do przekładni stożkowych przedniej i tylniej osi opracowany specjalnie dla BMW bez blokady płytkowej.
więc wybór jest prosty - jedynie SAF-XJ (ew. SAF-X)
Od 1,6-1,9l zależy od szpery ![]()
Przepraszamy... to który chętny amm
Moja szpera chyba nie lubi takich jazd ja owszem ale bez przesady ![]()
panowie, jeżeli chodzi o okręg warszawaski to u Fusa taki olej można kupić za jeżeli dobrze pamietam 72 pln z tym że trzeba przyjechac ze swoja bańka bo tak jak wcześniej pisaliście jest on tylko w beczkach 20L - wydaje mi się że podobna cena powinna być w całym kraju i nie powinno być z tym problemów…
W taj chwili w Inter Cars w sprzedaży jest olej SAF-XJ 75W140 1L.
W detalu kosztuje 78zł - jeśli ktoś ma rabat wyjdzie 0k 60zł
Można też kupić 20l za 1277zł- przy dobrej zniżce 1020zł ![]()
Albo Motula do LSD
Też po litrze ![]()
Castrola w litrowkach mam na stanie. Jak ktos potrzebuje to zapraszam po 55pln.
Mario tu już twoja głowa żeby zniżki były dobre
Ja jestem zawsze zadowolony ![]()
Też mam na stanie w litrówkach lecz valvoline’a w podobnej cenie.
no to licytacja, kto chce mniej??? :u:
niech satelity się kąpią w nowym ![]()