fajny spojler na klapie w tym e23tyl :))))))
Masakra ![]()
dokladnie takie tylne skrzydelko do E24 (firmy breyton) zostalo zdjete z mojej pokrywy bagaznika, jest nawet pomalowane i czeka na zamontowanie - raczej na pewno sie nie doczeka ![]()
prosze natychmiast usunac ten temat
bo sie komus moze w glowie nieopatrznie poprzestawiac …
a tak powaznie to nie wiem czy najlepszy stylista dal by rade stworzyc jakies plastikowe
gadzety tak aby nie zepsuc linii duzego rekina… nie dosc ze to kupa to jeszcze kaza sobie za to placic …
Pośmiejmy się Maniuś… ![]()
fakt lepiej do dzialu z humorem ![]()
To nie kawał, to prawda…
:piwko:
Amerykański tjuning niemieckich aut ![]()
to żart, patykiem bym nie tknął :pawik:
dorzuce tutaj skoro sie zrobilo smiesznie:)
vipE(23)r!!!
http://www.allegro.pl/item139170831_bmw_e23_728i_ciekawy_bardzo_zadbany_klasyk.html
SZCZEPAN i za tyle kasy???
no co, pasy, zegary, to wszysto koszuje.. no i kapsle ![]()
Ja słyszałem, że takie pasy to zwiększają moc o jakieś 15%.
![]()
I jeszcze ta rura wydechowa :v;
wydech(końcówki) to lepiej zrobić z puszki po lakierze do włosów - tanio no i efekt niesamowity
![]()
rura, rura… ‘komin’ sie mowi, wy tuningowcy wy, zadni z was szypcy i fsciekli… ![]()
Paskudny jest ten tył e23 zreszta wogule nie podoba mi sie ospojlerowanie w tej e23 - w e24 jeszcze jakos wyglada