Pedał sprzęgła w podłodze(E-23)

Wstałem rano z genialnym planem przywiezienia żony z nocnego dyżuru,a tu pedał w podłodze,zbiorniczek pusty,czyli jak myślę wyciek z wysprzęglika.A teraz pytanie:czy dobrze kombinuję i czy istnieją zestawy naprawcze ? :wink:

tak 11/13zł albo 13/16 zł pompa i wysprzęgnik. dla mechanika godzina pracy.

Dzięki za informację :grinning:

Żaden problem, miałem taki sam problem, zestaw naprawczy kupiłem w zwykłym sklepie z częściami do niemieckich aut, mechanik zdiagnozował (po prostu zobaczył) że wystarczy wysprzęgnik naprawić i będzie ok. i jest wszystko ok. Miałem jeszcze tak, że po nagrzaniu silnika pedał wpadał w podłogę i nie wracał mimo że miał płyn.