czuje sie dzis w niej jak peirwszego dnia co wsiadlem, kreci az milo
wyregulowane zawory, wymienione wezyki podcisnieniowe, wymieniony olej..
na postoju stoi a nie sie trzesie, a po depnieciu… wrrrrrrr..
brawo dla tego pana i dla panow co mi namiar dali
Ja tez u niego wyladowałem, lecz chwilowo z moim VW GTD. I jak narazie biega za nowa B10 Alpinka która własnie przyprowadził i nie ma czasu na mojego śmiecia Ale też sie wybiore do niego na podleczenie mojej 6