po wizycie u marcina

ale smiga :grinning:

czuje sie dzis w niej jak peirwszego dnia co wsiadlem, kreci az milo :grinning:
wyregulowane zawory, wymienione wezyki podcisnieniowe, wymieniony olej..
na postoju stoi a nie sie trzesie, a po depnieciu… wrrrrrrr.. :grinning:
brawo dla tego pana i dla panow co mi namiar dali :wink:

…a Ty remontować silnik chciałeś :face_with_rolling_eyes:

wrocila mi wiara w der em drajcig :slightly_smiling_face:

“prawdziwe samochody nie napędzają przednich kół tylko je podnoszą”

dobre :bulb: :grinning:

Dobre, dobre :bulb:

Ciesze się, że Marcin się sprawdza :sunglasses:

Ja tez u niego wyladowałem, lecz chwilowo z moim VW GTD. I jak narazie biega za nowa B10 Alpinka która własnie przyprowadził i nie ma czasu na mojego śmiecia :cry: Ale też sie wybiore do niego na podleczenie mojej 6 :wink:

w 18 odcinku kryminalnych ma byc jakas e30 ktora robil, z silnikiem 3.7 sznycela.. ciekawe czy jakis poscig bedize fajny :slightly_smiling_face:

No to tzreba będzie ogladnąć :open_mouth: