Podsufitka e24 - problem

Zamówiłem nową podsufitkę - koszt ok 117 eur
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=5341&mospid=47199&btnr=51_1560&hg=51&fg=55

wg etk są dwa rodzaje (nie licząc kolorów) - do wersji z i bez szybera…
czym one się różnią ??
bo wydaje mi się, że wersja bez szybera wisi na 4 pałąkach (wiec ma odpowiednie przeszycia) a wersja z szyberem ma tylko jeden pałąk a reszta mocowana jest w okolicach szybera…
czy ktoś bawił sie i wymieniał u siebie ??

dokładnie, tam masz rysunek bez szybra, z szybrem jedno przeszycie

ale w sumie po co zamawiałeś ja mam jedną igłe na sprzedaż:

:laughing: :laughing: :laughing: :pa:

ja musze miec bez szybera a przyszła do dachu z szyberem :confused:

są dwie podsufitki i dwa rodzaje materiału w cs’ie wg mojego doświadczenia jedna jest do 09/79, druga od. a jaką ci zamówili, wg opisu, czy rysunku?? w etk mogą być zamienione rysunki - tak np. jest z tylnim spojlerem ///M

podsufitkę zamówiłem wg etk .. HEADLINING LOTOSWEISS 51 44 1 968 901
przyszła w kartonie bmw ale na nim nigdzie nie ma tego nr … chyba się niemiaszek pomylił… :confused:

Podsufitka wróciła do Aso w rzeszy … zwot przyjęty -kasa zwrócona i informacja, że do takiego starego grata podsufitek na magazynie BRAK. :laughing: . Pozostaje zdolny tapicer :\

mam to co potrzebujesz :sunglasses: