w sumie dobrze że tylko to mnie spotkało w porównaniu do tego http://www.cualquiera.com.ar/foto.asp?id=20050511AAE887.jpg ![]()
wow ![]()
Ale ten światła ma - tylko coś linie dachową stracił
- oczywiście żart ![]()
w sumie dobrze że tylko to mnie spotkało w porównaniu do tego http://www.cualquiera.com.ar/foto.asp?id=20050511AAE887.jpg ![]()
wow ![]()
Ale ten światła ma - tylko coś linie dachową stracił
- oczywiście żart ![]()