Poranny zonk

w sumie dobrze że tylko to mnie spotkało w porównaniu do tego http://www.cualquiera.com.ar/foto.asp?id=20050511AAE887.jpg :astonished:

wow :astonished:

Ale ten światła ma - tylko coś linie dachową stracił :wink: - oczywiście żart :laughing: