Chce kupić E24. Szukam od dawna ale nic ciekawego sie nie pojawialo w roznych ofertach. az tu nagle (mam nadzieje ze nie bylo) pojawilo sie takie auto http://www.allegro.pl/item468852438_bmw_635_csi_cupe.html
i tu moje pytanie czy warto… jechac zobaczyc ?? gadalem z gosciem ma niby wszystkie papiery 100% oryginal stan ocenia jako BDB. zastanawia mnie choc jestem troche zielony ale to auto ma licznik w milach z przebiegiem 67000 i co mnie zaskoczylo kierunki w blotnikach. niewiem na co patrzec jak pojade ogladac auto. jak dla mnie wyglada ladnie
Prosze o pomoc i jakies cenne rady.
Pozdrawiam