Potrzebna opinia / pomoc

Chce kupić E24. Szukam od dawna ale nic ciekawego sie nie pojawialo w roznych ofertach. az tu nagle (mam nadzieje ze nie bylo) pojawilo sie takie auto http://www.allegro.pl/item468852438_bmw_635_csi_cupe.html
i tu moje pytanie czy warto… jechac zobaczyc ?? gadalem z gosciem ma niby wszystkie papiery 100% oryginal stan ocenia jako BDB. zastanawia mnie choc jestem troche zielony ale to auto ma licznik w milach z przebiegiem 67000 i co mnie zaskoczylo kierunki w blotnikach. niewiem na co patrzec jak pojade ogladac auto. jak dla mnie wyglada ladnie

Prosze o pomoc i jakies cenne rady.

Pozdrawiam

nie było, jeśli ma boczne kierunki antenę od telefonu i licznik w milach być może to przekładka z anglika, a na foto nie widać prawego fotela :grin:

wlasnie tez mnie to martwi ze przekladka. :frowning:

zobacze moze jeszcze po VINie da sie sprawdzic

jeśli masz vin to ci mogę sprawdzić