czy ktos z poznania lub okolic pomoglby dostarczyc dawidowi na tor zbiornik paliwa ktory znajduje sie w jarocinie(60 km od poznania) u mojego kolegi ?? jesli dawid nie dostanie dzisiaj drugiego zbiornika z jutrzejszego wyscigu dupa zbita . jakby co to prosze o kontakt tel. 691577215
Kurnia, Helmut ma hak i przyczepkę… Helmut
![]()
ja mysle ze wazniejszy jest czas i mozliwosci
zbiornik paliwa zmieści się w bagażniku - tylko dobra wola kogoś miejscowego może pomóc - w sumie tylko Helmut może poratować. ![]()
zadzwonilem do Helmuta - juz dziala… ![]()
odgrzebalem stary temat tylko po to zeby moc zapisac pomoc helmuta w tej niecodziennej sprawie ktora nie ograniczyla sie tylko do napisania pomocnego posta … flaszke chyba juz wypilismy w poznaniu na torze i pewnie jeszcze nie jedna pochloniemy (ja stawiam oczywiscie) , ale poki co …
helmut … odezwij sie prosze ![]()
Halo..Halo… jak mnie słychać?
. Zapraszam do Poznania w marcu po spotkanku na torze możemy zrobić u mnie imprezkę :piwko:
a widzisz … moze spocik dojdzie do skutku … czemu nie
… jestem za ![]()
Którego to marca ![]()
Ja pewnie 31 marca bede w poznaniu ![]()
To o tydzień za póżno Kocie, masz być 24 :pa: