Poznań - wyścig -Dawid

Kurnia :exclamation: O 13:00 fotografować będę ślub później wesele, ale zadzwonię :bulb:

Ja niestety tez nie pokibicuje Dawidowi :smiling_imp: Za chwile wyjezdzam i tydzien nie bedzie mnie w Polsce.

no i nasz debiutant wystartowal i ukonczyl wyscig … a co gorsze przywiozl do domu puchar i do tego stanal nawet na “pudle” . trudno chyba o lepszy poczatek . szkoda tylko ze to taki drogi sport :frowning: oby w nastepnych wyscigach bylo jeszcze lepiej … gratulacje !!!

Gratuluję :exclamation: :exclamation: :exclamation:

:grinning: :sunglasses: , może jakieś foty :question:

No gratulacje!!! a ile aut w ogole startowalo :question: :grinning:

hmmmm … ciasno bylo …

Gratuluje Dawid :grinning: brawo za determinacje, brawo Maniek i Helmut za szybka pomoc

veni vidi …a dawid vici
Miszczunio z naszego Dawida i basta! :slightly_smiling_face:
Trzeba znaleźć Dawidowi sponsora - więc do roboty :slightly_smiling_face:
Na początek można zakupić świnkę…
Oby każdy z nas miał taką determinację i serce do spełniania marzeń (zachcianek) jak Dawid.
Życzę mu powodzenia.

I mam nadzieję że torowa szucha zostanie ukończona…
Będzie się działo… :slightly_smiling_face:

Automobilklub Wielkopolski :: oto wyniki.

BRAWO DAWID!!!

Tak bylo malo uczestnikow czy to niekompletne listy??

http://www.aw.poznan.pl/imprezy2006/20060729sam/foto/imagepages/image135.html

Obywatele!
Ci którzy byli na zmaganiach Dawida i zdjecia robili… prośba jest - Dawid był i zdjęć ni ma z tej imprezy - więc jak ktoś mógłby płytkę wypalić i wysłać Dawidowi - to on by BARDZO RAD BYŁ :bulb:

BARDZO

NO NAPRAWDĘ

:grin:

maniek swoje wyslal dawidkowi na drugi dzien …

ja już zgrałem na płytkę, ale wyślę dopierow poniedziałek :sunglasses: Lepiej późno niż wcale :wink: a mam nawet kilka filmików :laughing: