Kurnia
O 13:00 fotografować będę ślub później wesele, ale zadzwonię ![]()
Ja niestety tez nie pokibicuje Dawidowi
Za chwile wyjezdzam i tydzien nie bedzie mnie w Polsce.
no i nasz debiutant wystartowal i ukonczyl wyscig … a co gorsze przywiozl do domu puchar i do tego stanal nawet na “pudle” . trudno chyba o lepszy poczatek . szkoda tylko ze to taki drogi sport
oby w nastepnych wyscigach bylo jeszcze lepiej … gratulacje !!!
Gratuluję
![]()
, może jakieś foty ![]()
No gratulacje!!! a ile aut w ogole startowalo
![]()
hmmmm … ciasno bylo …
Gratuluje Dawid
brawo za determinacje, brawo Maniek i Helmut za szybka pomoc
veni vidi …a dawid vici
Miszczunio z naszego Dawida i basta! ![]()
Trzeba znaleźć Dawidowi sponsora - więc do roboty ![]()
Na początek można zakupić świnkę…
Oby każdy z nas miał taką determinację i serce do spełniania marzeń (zachcianek) jak Dawid.
Życzę mu powodzenia.
I mam nadzieję że torowa szucha zostanie ukończona…
Będzie się działo… ![]()
Automobilklub Wielkopolski :: oto wyniki.
BRAWO DAWID!!!
Tak bylo malo uczestnikow czy to niekompletne listy??
Obywatele!
Ci którzy byli na zmaganiach Dawida i zdjecia robili… prośba jest - Dawid był i zdjęć ni ma z tej imprezy - więc jak ktoś mógłby płytkę wypalić i wysłać Dawidowi - to on by BARDZO RAD BYŁ ![]()
BARDZO
NO NAPRAWDĘ
![]()
maniek swoje wyslal dawidkowi na drugi dzien …
ja już zgrałem na płytkę, ale wyślę dopierow poniedziałek
Lepiej późno niż wcale
a mam nawet kilka filmików ![]()