pewnie dawid zna je najlepiej … ale z tego co slyszalem w czwartek bedzie sie dzialo … oczywiscie jade a co dokladniejszych ustalen trza z dawidem pogadac …
poznasz nas bez trudu
jadzie sporo ludzi, spoko, na pewno będzie gdzieś jakaś szucha (np. Grubego )
ale jak główny jest w sobotę, treningi są czw, pt, a wyjechać mogę w pt po robocie to bedziemy na noc - nie wiem czy nie lepiej być w sob o świcie
tylko nie przyjezdzajcie dzien wczesniej bo jak znam dawidka na drugi dzien nie trzeba bedzie znac numeru zeby poznac go po … torze jazdy . niech sie koncentruje i skupi na debiucie opijemy kiedy indziej