POŻYCZYŁEM SCHEMAT WRAZ Z DOKUMENTACJĄ OD e23!!!!!!!!!!!!!!!

Któremuś z naszych kolegów klubowych pozyczyłem schemat wraz z całą dokumentacja jak naprawić e23. Proszę o pilny zwrot tego :smiling_imp: , jednen z naszych kolegów pilnie potrzebuje informacji które się tam znajdują :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation:

Już wiem kto jest w jego posiadaniu, także po temacie. :confused:

dobry jestes godzine i pare minut zajelo Ci znalezienie tej osoby bez niczyjej pomocy :sunglasses: a powiec czy ta osoba chce oddac ta dokumentacje czy cos sciemnia :question: :face_with_rolling_eyes:

Zadzwonił do mnie i po sprawie :wink:

ale ten świat mały… :laughing:

Paweł, ja od pół roku wożę dla ciebie CD z książką naprawczą e23.
Ostatnio stawiam pod Rzeczypospolitą, więc jak zobaczysz auto do daj sygnał to sie spotkamy.

Mam prośbę Panowie . Gdyby ktoś z waś mógł mi to nagrać i np. przywieźć na zlot , to byłbym bardzo wdzięczny :slightly_smiling_face:

oj Adas tak dlugo trzymales kolegi wlasnosc Ty nygusie :laughing:

ja nie trzymałem, tylko wiedziałem kto trzyma

no i z igły wyszły widły. Panowie, przecież ja mam i z miłą chęcią podzielę się płytką jak naprawiać e23- więc w czym problem? Zainteresowani niech ślą PW lub e-maile.
nara

mail przez forum nie dziala, nie dajcie sie oszukac :slightly_smiling_face:
ja poprosze o info na
bmw at 7e23.com

zalew a nie dostałeś cd reperatur ode mnie?

hmmm… nie zamawialem i nie dostawalem niczego :slightly_smiling_face:

Oki Strugu, jakzobacze auto to dam znaka. Trudno nie zauważyć Twojego autka. Wypucowane i lsni z daleka. :laughing: :laughing:
Szkoda że moja tak nie wygląda. :cry:
A z oddaniem dokumentacji nie bedzie problemu ( chyba ) w poniedziałek matrafić do mnie i tym razem pojedzie do katowic czy jakos tak. :face_with_rolling_eyes:

Pozwolę sobie reaktywować temat a to dla tego że pilnie potrzebuję taki schemat. Jeżeli ktoś posiada to mam wielką prośbę o przesłanie. Do kilku miejsc nie dociera mi prąd, m.in. do regulatora obrotów.

Pawciu zlituj się, bo telefonicznie nie jestem w stanie pomóc Mundkowi a do Zamościa troszku daleko :face_with_rolling_eyes:

He he, jeszcze raz dzięki.
Gdyby się udało to: rajw@o2.pl

Ale obciach, ktoś mnie ju ż prosił i zapomniałem mu wysłać. Bardzo, ale to bardzo przepraszam. Schemat wrócił i jak najbardziej jest nadal do wypozyczenia. Proszę o info na priv.