Prawa guma zderzaka cs1, siłowniki do foteli sportsizów,

I jeszcze jakieś sprężyny w miarę sensownym i nie dużym obniżeniem :grinning:

ale co?

w domyśle jest, że szuka :hmm:

Jakie sprężyny żeby stała równo a nie przód niżej a tył wyżej

Eibach, H&R, Vogtland.

A jakie proponjecie obniżenie do 16 cali i profillu 50 żeby dużej przerwy nie było
:slightly_smiling_face: i moze macie jakies zdj jak to wygląda i moze ktos ma jakies