I jeszcze jakieś sprężyny w miarę sensownym i nie dużym obniżeniem ![]()
ale co?
w domyśle jest, że szuka :hmm:
Jakie sprężyny żeby stała równo a nie przód niżej a tył wyżej
Eibach, H&R, Vogtland.
A jakie proponjecie obniżenie do 16 cali i profillu 50 żeby dużej przerwy nie było
i moze macie jakies zdj jak to wygląda i moze ktos ma jakies