Chodzi o skrzynie biegow montowane w CS → 1982 ktore pozniej przez jakis czas byly montowane tez w CS/1 1982 ->. np. GETRAG 265 lub 262 SPORT.
W mijescu gdzie w starszych modelach zamontowana jest linka predkosciomierza w nowszych modelach jest zalepka.
czy da sie ja bez zniszenia wyjac od zewnatrz??
i przedewszystkim czy da sie wtedy zamontowac linke, czy trzeba rozbierac skrzynie i uzupelniac jakies elementy??