predkosciomierz na linke a skrzynia z zaslepka.

Chodzi o skrzynie biegow montowane w CS → 1982 ktore pozniej przez jakis czas byly montowane tez w CS/1 1982 ->. np. GETRAG 265 lub 262 SPORT.

W mijescu gdzie w starszych modelach zamontowana jest linka predkosciomierza w nowszych modelach jest zalepka.

czy da sie ja bez zniszenia wyjac od zewnatrz??

i przedewszystkim czy da sie wtedy zamontowac linke, czy trzeba rozbierac skrzynie i uzupelniac jakies elementy??

Nie miałem do czynienia z aślepką ale wyciągałem napęd linki (sam wałek nr 6). Wyciagsz od zewnątrz bez rozkręcania skrzyni
realoem