Witam.
O prócz tego, że padł mi silnik to mam jeszcze parę innych problemików. Nawiazujac do prędkościomierzy to mój zaniża (np pkazuje 100 jadę 120). Nie wiem czy licznik jest od innego modelu czy może się rozregulował?
Pozdro. Helmut.
Witam.
O prócz tego, że padł mi silnik to mam jeszcze parę innych problemików. Nawiazujac do prędkościomierzy to mój zaniża (np pkazuje 100 jadę 120). Nie wiem czy licznik jest od innego modelu czy może się rozregulował?
Pozdro. Helmut.
nie napisałeś o jaki model chodzi. w większości licznik jest elektroniczny i raczej nie kłamie. ewentualnie nie działa.
takie przekłamywanie wynika najczęściej ze zmiany rozmiaru kół.
większe koło w 1 obrocie robi większą drogę…
witam
Licznik elektroniczny. koła oryginalne. Zimówki mam mniejsze to chyba jeszcze bardziej przekłamuje.
Helmut.
Czujnik w dyfrze
czujnik w dyfrze raczej dobry. Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa(ważna) komputer pokazuje dobrze kilometry. Jak ustawie na 100 km/h to da sygnał przy 80 na liczniku
Przelutuj luty w zegarach, pewno któryś zrobił się tak zawany “zimny lut”
dzięki, spróbuję może się poprawi