No wiesz co Marek, ladnio to tak przyjezdzac do Tarnowa wlasnie wtedy kiedy mnie tam nie bedzie.
jesli macie jakies filmy, materialy itp a nie macie gdzie ich przetrzymywac itp to sluze serwerem. niestety nie jest to opcja do udostepnienia public wiec ja bym musial dostawac i wrzucac
do publicznego udostepnienia bede mial w przyszlosci
Mareczku, tylko nie wysyłaj tej kasety Kubie, bo znów bedziemy czekać wieczność na przegranie
![]()
Jak narazie wczoraj - wreszcie - aż mi wstyd - wysłałem płytki z fotkami. Do Adasia na adres FOTO 33 przyjdą 3 płytki (dla niego, Kuby i Bartka). Jak ktoś jeszcze będzie chciał to sobie międzysobą przegracie.
Do innich z poza Wawy wysłąłem indywidualnie (Jakub, WP, Gruby i Ewa i Marcin- ten akurat z Wawy). ![]()
Spoko Mareczku, nie nerwowo. ![]()
Bardzo się cieszę ![]()
Mareczek do dobry chlopak ![]()
Polecam program na TVN Turbo o Alpinkach, oczywista Motor Wizja Classic…
Włączyłem wczoraj, ale się spóźniłem i nie nagrywałem - nagram w tym tygodniu ![]()