Program o 6 na TVN-Turbo

No wiesz co Marek, ladnio to tak przyjezdzac do Tarnowa wlasnie wtedy kiedy mnie tam nie bedzie.

jesli macie jakies filmy, materialy itp a nie macie gdzie ich przetrzymywac itp to sluze serwerem. niestety nie jest to opcja do udostepnienia public wiec ja bym musial dostawac i wrzucac
do publicznego udostepnienia bede mial w przyszlosci

Mareczku, tylko nie wysyłaj tej kasety Kubie, bo znów bedziemy czekać wieczność na przegranie :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation:

Jak narazie wczoraj - wreszcie - aż mi wstyd - wysłałem płytki z fotkami. Do Adasia na adres FOTO 33 przyjdą 3 płytki (dla niego, Kuby i Bartka). Jak ktoś jeszcze będzie chciał to sobie międzysobą przegracie.
Do innich z poza Wawy wysłąłem indywidualnie (Jakub, WP, Gruby i Ewa i Marcin- ten akurat z Wawy). :sunglasses:

Spoko Mareczku, nie nerwowo. :wink:

Bardzo się cieszę :grinning:

Mareczek do dobry chlopak :wink:

Polecam program na TVN Turbo o Alpinkach, oczywista Motor Wizja Classic… :sunglasses: Włączyłem wczoraj, ale się spóźniłem i nie nagrywałem - nagram w tym tygodniu :wink: