w Canterbury leje… aż sie spac chce a nie można bo trzeba gnic w robocie… oby to tylko szybko przeszło, fukin inglisz weder!
Gratuluje zakupu… :piwko:
moja bunia idzie na sprzedaż, wracam do PL, więc projekt przełożony na pózniejszy termin, najpierw musze znalezc nastepną tym razem M… i z kierą po normalnej stronie!
jednak nie spodziewam sie w Mce znalezc lepszej caraudio niż w swoim hi linie, więc projekt uważam za “zawieszony” nie zakończony…
pozdrawiam, i dzięki za rady i zainteresowanie tematem… :piwko:
:pa:
no to zamykamy … ![]()