Myśle że niebyłby to głupi pomysł umieścić terminy zlotów, spotkań w strefie w której mogli by to zobaczyć wszyscy - a nie tylko ci “znani” co mają dostęp do strefy klubowej.
Co wy na to??
Wprawdzie niemam jeszcze E23, E24 - ale na spotkanie, zlot - może bym się wybrał - jak czas dopisze - a wszystko jakieś tajemnie ;)??
To się chyba nie uda. Mamy spotkania czasem w domach, knajpach, albo 50 km od stolicy w jakimś przydrożnym zajeździe Nie zawsze wszyscy obcy wszystko muszą wiedzieć, a wystarczy się na stronę zarejestrować i wysłać prywatną wiaqdomość do mnie lub Adama lub zadzwonić z zapytaniem o imprezy i na pewno nikt nie będzie odesłany z kwitkiem
A ja mysle że to bardzo dobry pomysł. Spotkanie w wąskim gronie i tak z regóły odbywają się poza forum i są organizowane telefonicznie. Myśle że brakuje spotkań gdzies w plenerze. Gdzies gdzie mogli by inni popatrzeć na nasze furki i je podziwiać. I info o takich spotach powinno ukazywać się dla wszystkich odwiedzających.
A jak ciekawie by było widzieć - jakiś osobny temat (nawet zablokowany) z informacją o spotkaniach, co gdzie kiedy, w sumie można pisać na prv - ale po co pisać - jak by można było raz napisać i niech wszyscy czytają:)
Docent nie ściemniaj, masz dostęp do “strefy klubowej” od zeszłego tgodnia. Myśle że idea jest słuszna, czyli dopuszczać ludzi którzy już jakiś czas się z nami porozumiewają i są znani z forum a nie przypadkowych. To jest kompromis który powstał po ostatnich dyskusjach w SK.