Proponuje zmianę przykazań o prawach

Myśle że niebyłby to głupi pomysł umieścić terminy zlotów, spotkań w strefie w której mogli by to zobaczyć wszyscy - a nie tylko ci “znani” co mają dostęp do strefy klubowej.

Co wy na to??

Wprawdzie niemam jeszcze E23, E24 - ale na spotkanie, zlot - może bym się wybrał - jak czas dopisze - a wszystko jakieś tajemnie ;)??

To się chyba nie uda. Mamy spotkania czasem w domach, knajpach, albo 50 km od stolicy w jakimś przydrożnym zajeździe :wink: Nie zawsze wszyscy obcy wszystko muszą wiedzieć, a wystarczy się na stronę zarejestrować i wysłać prywatną wiaqdomość do mnie lub Adama lub zadzwonić z zapytaniem o imprezy i na pewno nikt nie będzie odesłany z kwitkiem :sunglasses:

OK - w sumie nigdzie jeszcze o tym nie pisaliście - a kto pyta nie błądzi - a na zlocik może trafić czasem :wink:

A ja mysle że to bardzo dobry pomysł. Spotkanie w wąskim gronie i tak z regóły odbywają się poza forum i są organizowane telefonicznie. Myśle że brakuje spotkań gdzies w plenerze. Gdzies gdzie mogli by inni popatrzeć na nasze furki i je podziwiać. I info o takich spotach powinno ukazywać się dla wszystkich odwiedzających. :wink:

właśnie - może jednak temat wart zastanowienia ??

Moje zdanie już znacie. Teraz może niech inni sie wypowiedzą. :sunglasses:

I znowu nastała CISZA !

A jak ciekawie by było widzieć - jakiś osobny temat (nawet zablokowany) z informacją o spotkaniach, co gdzie kiedy, w sumie można pisać na prv - ale po co pisać - jak by można było raz napisać i niech wszyscy czytają:)

Wiesz co :question: wywołujesz wilka z lasu :face_with_rolling_eyes:
Na razie mamy kryzys :laughing: jako klub i poważnie zainteresowanych stroną i życiem na niej jest raptem kilka osób :face_with_rolling_eyes:

Docent nie ściemniaj, masz dostęp do “strefy klubowej” od zeszłego tgodnia. Myśle że idea jest słuszna, czyli dopuszczać ludzi którzy już jakiś czas się z nami porozumiewają i są znani z forum a nie przypadkowych. To jest kompromis który powstał po ostatnich dyskusjach w SK.

o włąsnie - to miałem powiedzieć :slightly_smiling_face:

W sumie nie ściemniam :wink: - ale niewiedziałem że zostałem wybrańcem :wink:

Propozycja do przyjęcia :astonished: