Chcę kupić prospekt BMW na niemieckim ebayu,koszta wysyłki niewielkie 6EUR ,ale ile będzie kosztował mnie przelew???
Z góry dzięki za odpowiedź!
około 20-30 pln…, a jaki prospekt?, może mam ![]()
Prospekty to ogólnie bo zacząłem zbierać (BMW oczywiście). Tamten który miałem zamiar licytować to e28 M535i ![]()
Właśnie może ktoś zwas zbierał kiedyś jakieś prospekty i chce sprzedać… ![]()
Na allegro był ostatnio, a może jeszcze jest koleś któy miał wszytskie prospekty, było tego 86 czy 88 sztuk, mówimy oczywiści o BMW od 3 przez 5 do 7 i 8, kupa tego była koleś chciał za wszytsko 1500 zł ![]()
Jełśi ktoś jest zainteresowany to szperajcie w allegro, pewnie jeszcze jest ![]()
1500zł
za to już bym e21 kupił ![]()
Ja mogę kupić każdy prospek byle by o tematyce BMW 6 E24 !!! Uczciwie zapłace pisac jak ktoś ma
Na allegro jest jeden
możesz licytować
Już go kupiłem poza allegro
ale dzięki za dobre chęci Pozdro !!!