Koledzy.
Temat jest odgrzewany, ale nie znalazłem info czy w przypadku przekładki hamulcy przód, pompę hamulcową też należy pobrać z e32,
Krótko mówiąc wiem że:
tarcze od e32 pasują
zaciski od e32 pasują
a pompa od e23 czy od e32
Pa
Koledzy.
Temat jest odgrzewany, ale nie znalazłem info czy w przypadku przekładki hamulcy przód, pompę hamulcową też należy pobrać z e32,
Krótko mówiąc wiem że:
tarcze od e32 pasują
zaciski od e32 pasują
a pompa od e23 czy od e32
Pa
mysle ze pompa z pierwszych modeli e32 (z gruszka) powinna pasowac … no chyba ze chcesz przerobic na uklad z serwem podcisnieniowym … no to juz wyzsza szkola jazdy i trzeba szukac podwojnego serwa od e32 ktore ma mala srednice i sie poprostu zmiesci . tylko po co … jak masz sprawny uklad hamulcowy i grucha jest ok to jak zalozysz pompe od e32 pewnie nic to nie zmieni .
Nie trzeba ![]()
DANKĘ ![]()