przerobka przodu e23

ile moze kosztowac przerobka przodu e23 z tego nowszego na taki jak w 6??? czy jest to wogule mozliwe??

no bez jaj..

Jest to możliwe a cena :face_with_rolling_eyes: Zależy za ile zdobędziesz graty. Błotniki, atrapy, pas przedni, kierunki i nerki. W odróbkach nie występoują do modelu przed 82’ więc tylko używki lub ASO :wink:

[ Dodano: 24-08-2006, 16:59 ]

Co masz na myśli :question:

Lepiej dążyć do oryginału a nie w drugą strone :face_with_rolling_eyes:

przerabiac?? przypomina mi to opcje z przodami e36->e46, z tym ze tu na dodatek w klasyku rekinku, a na drugi dodatek wstecz :confused:

Wszystko zależy od gustu. Pierwsza wersja e23 to prawdziwy rekin :bulb:

yyy. raczej kiepski pomysl … ktos ma zbyt bujna wyobraznie …

Zgadzam się z Docentem , ja nie zrobiłbym tego

jak latałem totalnym szczepem z papierami z '79 i budą z '84 to też o tym myślałem…
pewnie jest to do zrobienia, ale po co ? nie szkoda kasy ? lepiej pobawic się z silnikiem…

tez uwazam ze lepiej isc w strone orginału. jestem szczesciazem bo mam 732i z okresu przed zmianami maj82

he… dobre :slightly_smiling_face:

Do dzialu z kawalami tego posta :slightly_smiling_face:

Każdy ma swoją wolną wole, niech robi co chce a przeróbka przodu to pewnie koło 500 zł i jest to żadna filozofia zminić zderzaki,pas i inne pierdoły :wink:

Zderzak jest ten sam. Zmienić trzeba błotniki, atrapy, pas i nerki :grin:

^^
:D:D:D