ile moze kosztowac przerobka przodu e23 z tego nowszego na taki jak w 6??? czy jest to wogule mozliwe??
no bez jaj..
Jest to możliwe a cena
Zależy za ile zdobędziesz graty. Błotniki, atrapy, pas przedni, kierunki i nerki. W odróbkach nie występoują do modelu przed 82’ więc tylko używki lub ASO ![]()
[ Dodano: 24-08-2006, 16:59 ]
Co masz na myśli ![]()
Lepiej dążyć do oryginału a nie w drugą strone ![]()
przerabiac?? przypomina mi to opcje z przodami e36->e46, z tym ze tu na dodatek w klasyku rekinku, a na drugi dodatek wstecz ![]()
przerabiac?? przypomina mi to opcje z przodami e36->e46, z tym ze tu na dodatek w klasyku rekinku, a na drugi dodatek wstecz
Wszystko zależy od gustu. Pierwsza wersja e23 to prawdziwy rekin ![]()
yyy. raczej kiepski pomysl … ktos ma zbyt bujna wyobraznie …
Zgadzam się z Docentem , ja nie zrobiłbym tego
jak latałem totalnym szczepem z papierami z '79 i budą z '84 to też o tym myślałem…
pewnie jest to do zrobienia, ale po co ? nie szkoda kasy ? lepiej pobawic się z silnikiem…
tez uwazam ze lepiej isc w strone orginału. jestem szczesciazem bo mam 732i z okresu przed zmianami maj82
he… dobre ![]()
Do dzialu z kawalami tego posta ![]()
Każdy ma swoją wolną wole, niech robi co chce a przeróbka przodu to pewnie koło 500 zł i jest to żadna filozofia zminić zderzaki,pas i inne pierdoły ![]()
żadna filozofia zminić zderzaki,pas i inne pierdoły
Zderzak jest ten sam. Zmienić trzeba błotniki, atrapy, pas i nerki ![]()
^^
:D:D:D