Pytanko ;)

a ja najbardziej lubię burunda :slightly_smiling_face:

ja mam blekitna ale mi sie nie podoba , wole srebrna lub stalową lub jakis lekki grafit , za niedlugo zmienie kolor :wink:

dorobiłem 143 i wyszła dupa, kolejne podejście to 154 :face_with_rolling_eyes:

heh ale w numerze kodu liczy się to co za slashem (chyba tak to się nazywa) - 143/? - u ciebie jest to zagadka.
Niech dorobią kolor pod klapke wlewu. :sunglasses:

tam gdzie dorabiałem lakier mieli tylko jeden odcień w palecie, natomiast udało mi się już ustalić, że niektóre firmy robią ten lakier w dwóch wersjach :smiling_imp:

http://img86.imageshack.us/img86/3370/hpim21221cn.jpg

http://img45.imageshack.us/img45/5986/hpim21211cn.jpg

E-9 , E-3 ???

jest nawet w niezłym stanie

To co jest po za tym ukośnikiem to nikomu do niczego nie jest potrzebne. BMW ma poprostu kody 3 cyfrowe i koniec. A to “/” jest jakieś oznaczenie nikomu nie znane i kompletnie w lakiernictwie bez sensu. Tak bez sensu że nawet nie próbowałem dociekać co oznacza. Ale to nie tylko BMW tak ma. Wiele innych marek.