a ja najbardziej lubię burunda ![]()
ja mam blekitna ale mi sie nie podoba , wole srebrna lub stalową lub jakis lekki grafit , za niedlugo zmienie kolor ![]()
dorobiłem 143 i wyszła dupa, kolejne podejście to 154 ![]()
heh ale w numerze kodu liczy się to co za slashem (chyba tak to się nazywa) - 143/? - u ciebie jest to zagadka.
Niech dorobią kolor pod klapke wlewu. ![]()
tam gdzie dorabiałem lakier mieli tylko jeden odcień w palecie, natomiast udało mi się już ustalić, że niektóre firmy robią ten lakier w dwóch wersjach ![]()
http://img86.imageshack.us/img86/3370/hpim21221cn.jpg
http://img45.imageshack.us/img45/5986/hpim21211cn.jpg
E-9 , E-3 ???
jest nawet w niezłym stanie
To co jest po za tym ukośnikiem to nikomu do niczego nie jest potrzebne. BMW ma poprostu kody 3 cyfrowe i koniec. A to “/” jest jakieś oznaczenie nikomu nie znane i kompletnie w lakiernictwie bez sensu. Tak bez sensu że nawet nie próbowałem dociekać co oznacza. Ale to nie tylko BMW tak ma. Wiele innych marek.