Raketa

Nie wytrzymalem a kupilem

03 BMW 750iL.jpg

02 BMW 750iL.jpg

01 BMW 750iL.jpg

03 BMW 750iL.jpg

02 BMW 750iL.jpg

01 BMW 750iL.jpg

03 BMW 750iL.jpg

02 BMW 750iL.jpg

01 BMW 750iL.jpg

Piękne auto ! Prosiłbym o więcej zdjęć :wink:

Noo fakt, nerwy mogly puscic :wink:

Sam bym kupił!!! I ten środek!

Nie dziwię się, że Irko nie wytrzymal a kupil. Ale wnętrze! Gratulacje Irko i oby dobrze sie sprawował!

w takim wnetrzu mógłbym zamieszkać :grinning:

:grinning:

IMAG0153.jpg

IMAG0153.jpg

IMAG0153.jpg

Na mnie tez kiedyś tak ciężarówka najechała :slightly_smiling_face:

moje ulubione wnętrze, już rozbiłeś???

ooo holender - niedobrze … :confused:
niech zgadnę - cofał i przyje…ł ??
:wink:

Taaa, i już po uderzeniudalej cofał kręcąc kierownicę wypychając limuzynę prezesa na pas obok :wink:

Czy cofał czy nie cofał - żal dupę ściska.

Jak wlazła pod spód to da się uratować, gorzej jak pogięte boczne fartuchy :cry:

Dobry pretekst aby zrobić teraz lift przodu :grinning:

Eh z tymi ciężarowkami to zawsze tak jest cofają z taką prędkością że nie idzie wychamować :)))