Nie wytrzymalem a kupilem









Nie wytrzymalem a kupilem









Piękne auto ! Prosiłbym o więcej zdjęć ![]()
Noo fakt, nerwy mogly puscic ![]()
Sam bym kupił!!! I ten środek!
Nie dziwię się, że Irko nie wytrzymal a kupil. Ale wnętrze! Gratulacje Irko i oby dobrze sie sprawował!
w takim wnetrzu mógłbym zamieszkać ![]()
![]()



Na mnie tez kiedyś tak ciężarówka najechała ![]()
moje ulubione wnętrze, już rozbiłeś???
ooo holender - niedobrze … ![]()
niech zgadnę - cofał i przyje…ł ??
![]()
Taaa, i już po uderzeniudalej cofał kręcąc kierownicę wypychając limuzynę prezesa na pas obok ![]()
Czy cofał czy nie cofał - żal dupę ściska.
Jak wlazła pod spód to da się uratować, gorzej jak pogięte boczne fartuchy ![]()
Dobry pretekst aby zrobić teraz lift przodu ![]()
Eh z tymi ciężarowkami to zawsze tak jest cofają z taką prędkością że nie idzie wychamować :)))