Nie wiem czy brak wypowiedzi w tym poscie zwiazany jest z tym ze nikt z was nie dlubie przy silniku ? czy poprostu nikt nie zna sie na tym i woli nie grzebac ?
po przestawieniu przepustnicy wg, ksiazki do e28 ![]()
okazalo sie ze szucha minimalnie nie równo pracuje ,ale po ustawieniu dokladnie zaplonu , jest super obroty okolo 800-900 na cieplym i okolo 1300-1500 na zimnym silniku
Silnik równiej pracuje , wiec jest tak jak sie domyslalem , ktos zdolny poprzestawial to , nie majac pojecia po czego to jest ( a przeciez szucha to nie 126p )