Regulacja obrotów srubeczka przy przepustnicy ??HELP

Nie wiem czy brak wypowiedzi w tym poscie zwiazany jest z tym ze nikt z was nie dlubie przy silniku ? czy poprostu nikt nie zna sie na tym i woli nie grzebac ?

po przestawieniu przepustnicy wg, ksiazki do e28 :wink:

okazalo sie ze szucha minimalnie nie równo pracuje ,ale po ustawieniu dokladnie zaplonu , jest super obroty okolo 800-900 na cieplym i okolo 1300-1500 na zimnym silniku

Silnik równiej pracuje , wiec jest tak jak sie domyslalem , ktos zdolny poprzestawial to , nie majac pojecia po czego to jest ( a przeciez szucha to nie 126p )

Wiem coś o tym :grinning: Chociaż w mojej szósteczce serwis Boscha ustawił na zimę 1800 obr/min :exclamation: :exclamation: :exclamation: Więc na wiosnę regulacyjka dokładna :sunglasses: (to llubię :wink: )

sam mam z tym problem bo u mnie ssanie na zimnym silniku to jest szok nawet do 2500 obr/min. tylko mam pytanie kto ci to ustawił (czy może sam w garażu). jestem tym zainteresowany. Jak możesz to prześlij mi jakieś wskazówki. Będe wdziączny. Pozdrawiam M.Michał