nie, na orenżadkę ![]()
No to Ci TDS’a brakuje
![]()
samochodów na gnojówkę tak samo nie lubie jak zagazowanych ![]()
Macias, czasem piszą w ogłoszeniach TDS - turbo diesel sport - może jednak ?
![]()
Ty to masz przyzwyczajenia
![]()
dobry TDS nie jest zły ![]()
szczególnie u sąsiada ![]()
Ech, kurcze, a tak starałem się być dyskretny- a i tak dyskusja zeszła na stały temat ![]()
A tak przy okazji - Adam, ta Twoja 728 to nie jeździ przypadkiem na “właśnie tym” ? ![]()
Swoją droga z ty metanem muszę pomyśleć - może poranne spuszczanie wody to zwykłe marnotrawstwo…?
To jest egzemplarz testowy, żeby nie było, że Adam gada o czymś o czym pojęcia nie ma ![]()
To auto mojej żony, poza tym nie traktujemy jej jako klasyka ![]()
No no no, tylko mi sie od gnojowki odpi… To sa orginalne silniki BMW i prosze mi tu z jakimis mikserocudami nie porownywac :lup: