Regulacja zaworów e23 728 i

nie, na orenżadkę :smiling_imp:

No to Ci TDS’a brakuje :laughing: :laughing: :laughing:

samochodów na gnojówkę tak samo nie lubie jak zagazowanych :smiling_imp:

Macias, czasem piszą w ogłoszeniach TDS - turbo diesel sport - może jednak ? :laughing: :laughing: :laughing:

Ty to masz przyzwyczajenia :laughing: :laughing: :laughing:

dobry TDS nie jest zły :stuck_out_tongue:

szczególnie u sąsiada :smiling_imp:

Ech, kurcze, a tak starałem się być dyskretny- a i tak dyskusja zeszła na stały temat :slightly_smiling_face:

A tak przy okazji - Adam, ta Twoja 728 to nie jeździ przypadkiem na “właśnie tym” ? :slightly_smiling_face:

Swoją droga z ty metanem muszę pomyśleć - może poranne spuszczanie wody to zwykłe marnotrawstwo…?

To jest egzemplarz testowy, żeby nie było, że Adam gada o czymś o czym pojęcia nie ma :sunglasses:

To auto mojej żony, poza tym nie traktujemy jej jako klasyka :grin:

No no no, tylko mi sie od gnojowki odpi… To sa orginalne silniki BMW i prosze mi tu z jakimis mikserocudami nie porownywac :lup: