Cześć, w końcu udało mi się zrobić kilka fotek mojej szóchy, która przyjechała ze Szwajcarii i postanowiłem się pochwalić
Generalnie rzecz biorąc to wydaje się być w lepszym stanie niż na zdjęciach i w opisie aukcji. Furka w ciągłej eksploatacji, na bieżąco serwisowana, 227k przebiegu, ostatni przegląd listopad 2006. Wydaje się, że orginalna w 100% z wyjątkiem głosników zamontowanych w podach…Co kto lubi. Poza tym kompletna skrzynka z kluczami i apteczka ![]()
Do czego się można przyczepić jesli chodzi o mechanikę to: dziwny hałas podczas ruszania [niezależnie od biegu] oraz niedziałająca elektryka tylnych szyb. Zbyt wiele nie mogę jeszcze powiedzieć bo nie jest zarejestrowana jeszcze [sprawy celno akcyzowe to jakis koszmar] a wiec i nie jeżdżona praktycznie. Liczę że w ten piątek będę miał próbne to powiem coś więcej. Teraz kilka fot - wklejam linki bo z ikonkami mam problem [stoi jeszcze na zimowych ale mam do niego NIEUZYWANE, praktycznie nowe BBS 15:
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074381391652365458
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074381812559160482
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382276415628466
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382319365301474
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382332250203378
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382375199876386
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382392379745586
teraz kilka fot wnętrza:
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382405264647490
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382422444516690
żeby nie było tak słodko na koniec coś jeszcze czyli rude:
lewy tylny błotnik: http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382435329418594
prawy tylny błotnik:
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382469689157010
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382486869026210
oraz błotnik wzdłuż maski po prawej stronie:
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382461099222402
http://picasaweb.google.pl/schway81/00_Bmw635/photo#5074382448214320498
Oprócz tego przegniłe wszystkie nadkola - w dwóch dziury.
Podsumowując potrzebuję rady-w dużym skrócie co z tym najlepiej zrobić? Znajomy blacharz mówi żeby po prostu wyciąć rude, wspawać wstawki i że nie będzie nic widać - średnio wierzę. Reparaturki konieczne?
Druga kwestia natomiast chciałbym aby ktos z forumowiczów rzucił na niego okiem pod kątem mechaniki - taki polski przegląd
Może Adam? Widzę w stopce że dłubiesz trochę przy rekinach i też z Wawy jesteś.
Dzięki z góry za komentarze i pomoc. P.S. W końcu rekin!!! Jak to młodzież mówi “Yes Yes Yes” ;)!!