jestem z was dumny
pobiliście wczoraj rekord uczestnictwa na forum, który trzymał się mocno, bo od lutego 2005 ![]()
Najwięcej użytkowników 11 było obecnych Pon Paź 10, 2005 7:20 pm
jestem z was dumny
pobiliście wczoraj rekord uczestnictwa na forum, który trzymał się mocno, bo od lutego 2005 ![]()
Najwięcej użytkowników 11 było obecnych Pon Paź 10, 2005 7:20 pm
No to może umówmy się na pobicie go znowu - ![]()
nieee… To musi byc spontan ![]()
czyli za pół roku może się uda ![]()
15 było obecnych Pon Lis 14, 2005 2:15 am
wyszło szybciej
, ale o tej porze
i o taką ilość ![]()
i jeszcze raz ![]()
![]()
Najwięcej użytkowników 16 było obecnych Sob Gru 17, 2005 9:24 am
wielki brat jest pod wrażeniem ![]()
To może się trzeba jakoś umówić na jakiś dzień godzine - o pobijemy sobie rekord ![]()
ale Macias, falstart jest, czemu dane masz z miesięcznym opóźnieniem ![]()
bo dopiero to zauważyłem ![]()
nooo… wczoraj to było ostro… ![]()
Najwięcej użytkowników 39 było obecnych Czw Kwi 20, 2006 9:34 am
żeby kiedyś na zocie było “chociaż” tyle szustek ![]()
No tak, większość wówczas pewnie piła poranną kawę w pracy i przeglądała ważne informacje ![]()
WLASNIE NASZE FORUM PRZEKROCZYLO 20.000 postwow ![]()
moi drodzy długo to trwało, ale w końcu:
Najwięcej użytkowników 41 było obecnych 05-06-2007, 16:07
znaczy potencjalnych członków przybywa ![]()
ja pizzzdziuję
to prawie jak na onecie w godzinach szczytu ![]()