REKORD... :))

jestem z was dumny :smiling_imp: pobiliście wczoraj rekord uczestnictwa na forum, który trzymał się mocno, bo od lutego 2005 :sunglasses:

Najwięcej użytkowników 11 było obecnych Pon Paź 10, 2005 7:20 pm

No to może umówmy się na pobicie go znowu - :face_with_rolling_eyes:

nieee… To musi byc spontan :slightly_smiling_face:

czyli za pół roku może się uda :laughing:

15 było obecnych Pon Lis 14, 2005 2:15 am

wyszło szybciej :grinning: , ale o tej porze :astonished: i o taką ilość :face_with_rolling_eyes:

:astonished: :astonished: i jeszcze raz :astonished:

:laughing: :laughing: :laughing:

Najwięcej użytkowników 16 było obecnych Sob Gru 17, 2005 9:24 am
wielki brat jest pod wrażeniem :smiling_imp:

To może się trzeba jakoś umówić na jakiś dzień godzine - o pobijemy sobie rekord :smiling_imp:

ale Macias, falstart jest, czemu dane masz z miesięcznym opóźnieniem :question:

bo dopiero to zauważyłem :sunglasses:

nooo… wczoraj to było ostro… :astonished:

Najwięcej użytkowników 39 było obecnych Czw Kwi 20, 2006 9:34 am

żeby kiedyś na zocie było “chociaż” tyle szustek :laughing:

No tak, większość wówczas pewnie piła poranną kawę w pracy i przeglądała ważne informacje :wink:

WLASNIE NASZE FORUM PRZEKROCZYLO 20.000 postwow :slightly_smiling_face:

moi drodzy długo to trwało, ale w końcu:

Najwięcej użytkowników 41 było obecnych 05-06-2007, 16:07

znaczy potencjalnych członków przybywa :grin:

ja pizzzdziuję

to prawie jak na onecie w godzinach szczytu :sunglasses: