… a później powiesz, że się nie udało
nie bawię się z Tobą ![]()
Kuba zawsze istnieje jakieś ryzyko. No chyba że wolisz usłyszeć że będzie jak cacuszko, tak jak w kazdym warsztacie do którego oddajesz auto, a potem przykra niespodzienka, bo wie Pan… . ![]()