Już się zabrałem za robienie głowicy.
Generalnie wymieniam uszczelniacze, docieram zawory i na koniec bedę ją planował.
Czy macie jakieś sugestie co warto jeszcze sprawdzić, wymienić jak mam to wszystko na wierzchu?
I jeszcze jedno, chciałem zlikwidować chłodnicę oleju. Czy można to zrobić zaslepiając otwory przy podstawie filtra oleju? Czy nie zakłóci to jakoś obiegu oleju?
Sparwdź głowicę na szczelność, czy nie jest pęknięta. Odnosnie chłodnicy oleju, czemu chcesz zlikwidować? 3 stopnie celskusza chłodniejszy olej, to płyn chłodzenia 7 stopni chłodniejszy…
warto również pomyśleć o zrobieniu GT, ale to koszt około 3000PLN u Chojnackiego. Więcej info www.chojnacki.tuning.pl , ale widzę że coś link nie działa:( może później zadziała:)