robię głowicę

Już się zabrałem za robienie głowicy.
Generalnie wymieniam uszczelniacze, docieram zawory i na koniec bedę ją planował.
Czy macie jakieś sugestie co warto jeszcze sprawdzić, wymienić jak mam to wszystko na wierzchu?

I jeszcze jedno, chciałem zlikwidować chłodnicę oleju. Czy można to zrobić zaslepiając otwory przy podstawie filtra oleju? Czy nie zakłóci to jakoś obiegu oleju?

dzięki za sugestie i uwagi

Wojtek
635 81r.

Sprawdz przedewszystkim czy zawory nie maja luzu na prowadnicach, bo jak maja to wymiana uszczelniaczy guzik da.

Sparwdź głowicę na szczelność, czy nie jest pęknięta. Odnosnie chłodnicy oleju, czemu chcesz zlikwidować? 3 stopnie celskusza chłodniejszy olej, to płyn chłodzenia 7 stopni chłodniejszy…

nie wywalaj chłodnicy oleju !!! jak sie uparłeś to wymień cała podstawe filtra oleju,smok też jest inny ale może zostać ten co jest

warto również pomyśleć o zrobieniu GT, ale to koszt około 3000PLN u Chojnackiego. Więcej info www.chojnacki.tuning.pl , ale widzę że coś link nie działa:( może później zadziała:)