kupili mi na urodziny to
widocznie tez tęsknia za szesc
![]()
Kurcze ,naprawde ladny prezent , gdzie to kupil tez takie chce ![]()
tyle ze ja sobie sam kupie , i sam sobie zrobie prezent i mysle ze mi sie spodoba ![]()
Adres z pudelka z kodem monachium , ale chyba nie bede musial tam jechac po to ??
Tež to dostalem - na gwiazdke
Ten prezent dostaje sie tylko raz
Później już muszą kombinować ![]()
U mnie z tym mają najwyraźniej problemy bo zawsze kombinują zamiast coś prostego kupić ![]()
Są na allegro, cena koło 90zł.
w BMW też.
Dostalem to na urodziny jakies 1,5 roku temu ![]()