rodzina mnie zaskoczyła

kupili mi na urodziny to

widocznie tez tęsknia za szesc :grinning: :grinning:

Kurcze ,naprawde ladny prezent , gdzie to kupil tez takie chce :stuck_out_tongue:
tyle ze ja sobie sam kupie , i sam sobie zrobie prezent i mysle ze mi sie spodoba :stuck_out_tongue:

Adres z pudelka z kodem monachium , ale chyba nie bede musial tam jechac po to ??

Tež to dostalem - na gwiazdke

Ten prezent dostaje sie tylko raz :slightly_smiling_face: Później już muszą kombinować :grinning:

U mnie z tym mają najwyraźniej problemy bo zawsze kombinują zamiast coś prostego kupić :laughing:

Są na allegro, cena koło 90zł.

w BMW też.

Dostalem to na urodziny jakies 1,5 roku temu :slightly_smiling_face: