witam!
tak sobie myśle, czy rozstaw śrub w 6, jest taki sam jak w innych bmkach ![]()
jeśli nie to z jakimi modelami sie zgadza… :??:
i czy ktos montował juz 19"
do szuchy? jesli tak prosze o kontakt…
pozdro!
:pa:
witam!
tak sobie myśle, czy rozstaw śrub w 6, jest taki sam jak w innych bmkach ![]()
jeśli nie to z jakimi modelami sie zgadza… :??:
i czy ktos montował juz 19"
do szuchy? jesli tak prosze o kontakt…
pozdro!
:pa:
rozstaw srub taki sam
byla fotka na 19 czy nawet 20 alpinach w 6
podziękował… tak myślałem…
ale Ci angole przy każdej alufeldze piszą że np.
fit E36, E46… to se myśle może i tak jest że pasują tylko do 3…
rozbraja mnie ten kraj… jakie szczęscie że juz za 30lat w Polsce bedzie lepiej :v; , jest szansa na powrót!!! ![]()
bez brawury, roztaw śrób to nie wszystko !
jest jeszcze ET, odleglość osi od osi. Jest na forum bardzo dobrze opisane.
Poza tym Angole moga pisać że coś jest do E46, bo producent montował tylko do tego modelu, i można założyc np do E12, ale będzie wyglądać… dziwnie.
Poza tym tak jak pisał Strugu, jest jeszcze ET, które można obejśc dystansami, ale to już jak dla mnie druciarstwo ![]()
konkretnie rozstaw srub to 120 . roznica zaczyna sie w e38 i e39 wzwyz ale tylko w srednicy otworu centrujacego (wieksza) oraz w et (modele serii 3 od e36 wzwyz)
a E30, czy E21 ![]()
no tak … 4 srubowce mozna wziac pod uwage ale na forum maxbimmer ![]()
ile sa warte Alpiny 15 cali, stan 4+ ?
A ja sobie mysle o jakies E21
Krotsze i bardziej nerwowe ![]()
Tyle ile dasz ![]()
15" z rozstawem 5x120 to rzadkosc ![]()
ja swoje 15" 4x100 po renowacji na allegro sprzedałem za 2k pln to była okazja, znalazł sie fanatyk ![]()
a felg alpina 15" raczej nie było 2 5x120, było 14 a potem dopiero 16
poprawcie mnie jeśli sie mylę
pozdro
Kliknij na ostatnie i powieksz
Padła sugestia ,że może to metryczne???
Dla mnie 7J x 15HZ ,..to 15 cali i już : :??:
ale to nie sa felgi Alpiny … ![]()
nie sa to alpiny ale dosc przyzwoite kola . jesli za dobra kase to mozna zakupic .
Podajcie link do wiadomosci o ET felg do szesc i siedem
…Szukałam w wyszukiwarce na forum ,…spoko prosze nie :lup:
z tego co widze to te felgi maja et 20 wiec moze byc . przy tym rozmiarze bedzie to bardzo “fabryczny” design … ale to nic zlego ![]()
http://www.6.com.pl/forum...45&highlight=et
http://www.6.com.pl/forum...44&highlight=et
http://www.6.com.pl/forum...32&highlight=et
SZUKAłAM i znalazłam ,..dla potomnosci , to było w poście Matiego z przed dwu lat
ale dlaczego po wpisaniu do wyszukiwarki ET czytam " Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"
mati jest już dwa lata na forum, niemożliwe ![]()
no wlasnie … zwlaszcza majac samemu niewiele wiecej ![]()
i tyle mi zajęło zmniejszenie spożywanego alkoholu :u: :piwko: