samoistna wymiana oleju

Nieźle to wygląda tak… nietuzinkowo :piwko:

nigdy mi tam nic nie brakowalo :slightly_smiling_face:

ahh i dobrze :slightly_smiling_face: po co się człowiek ma stresować mrugającymi diodami :laughing:

no, jeszcze bym nie wiedzial czy to naprawde cos sie zepsulo, czy wskaznik :grinning: a na serio to fajna sprawa, zwlaszcza chcialbym miec np czujniki cisnienia w oponach; ale dotad nie mialem, wiec dalej tez przezyje chyba bez :grinning: chociaz jak jakis wpadnie w rece to moze zaloze, cholera wie :grinning:

No ale mimo wszystko check to przydatna sprawa ,nie trzeba tak czesto zagladać w płyny .
Chociaz z drugiej strony ja sam i tak co jakis czas muszę posprawdzac , no bo jesli , tak hipotetycznie padnie jakis czujnik ? :wink:

Oj Check uratowal juz w moim zyciu wiele, jest to moim zdaniem doskonaly wynalazek, bardzo ubolewam, ze niam tego ustrojstwa w 524td.

Jazda z takim stanem oleju to katastrofa dla silnika, nigdy wiecej do tego nie dopuszczaj.

O tym samym napisałem a Ty jakieś zielone światełka wymyślasz :laughing: :laughing: :laughing: