Nieźle to wygląda tak… nietuzinkowo :piwko:
nigdy mi tam nic nie brakowalo ![]()
ahh i dobrze
po co się człowiek ma stresować mrugającymi diodami ![]()
ahh i dobrze
po co się człowiek ma stresować mrugającymi diodami :lol:
no, jeszcze bym nie wiedzial czy to naprawde cos sie zepsulo, czy wskaznik
a na serio to fajna sprawa, zwlaszcza chcialbym miec np czujniki cisnienia w oponach; ale dotad nie mialem, wiec dalej tez przezyje chyba bez
chociaz jak jakis wpadnie w rece to moze zaloze, cholera wie ![]()
No ale mimo wszystko check to przydatna sprawa ,nie trzeba tak czesto zagladać w płyny .
Chociaz z drugiej strony ja sam i tak co jakis czas muszę posprawdzac , no bo jesli , tak hipotetycznie padnie jakis czujnik ? ![]()
Oj Check uratowal juz w moim zyciu wiele, jest to moim zdaniem doskonaly wynalazek, bardzo ubolewam, ze niam tego ustrojstwa w 524td.
Jazda z takim stanem oleju to katastrofa dla silnika, nigdy wiecej do tego nie dopuszczaj.
adaś, pomyliłeś roczniki
- w starym jeśli jest mało oleju nie zapali się na zielono po wciśnięciu TEST,
- w nowym pali się na czerwono jeśli jest mało oleju, a po wciśnięciu CHECK gaśnie jedynie migająca kontrolka w zegarach, a dioda pali się do chwili uzupełnienia poziomu 8)
O tym samym napisałem a Ty jakieś zielone światełka wymyślasz
![]()