serwer

ktos z was w pubie (sorry, ze nie pamietam jeszcze wszystkich imion) sie mnie pytal o serwer. bedzie w tym tygodniu, juz kupilem tylko pare rzeczy jeszcze musze ustawic i dam namiar, login, haslo itp..
skrobnij do mnie na mail, jakos na dniach podrzuce namiary i szczegoly co jak

Kuba, to Kuba pytał…

o, dzieki. wlasnego imienia nie zapamietac :slightly_smiling_face:
tak wiec:
kuba w pubie sie mnie pytal…

:slightly_smiling_face:

uruchomione, kuba ma na mailu dane

Kuba chyba w Koszalinie ze swoją szóstką, więc prędko nie wróci…

nie wiem czy to tylko kuba czy to wy ogolnie chcieliscie miejsce na wrzucanie fotek filmow itp?
podsylam wiec tez tobie :wink:

Ok :exclamation:

no już myślałe że nie będę musił wrzucać zdjęć na serwer atu lipa, nikt nie podchwycił pomysłu :frowning: