ktos z was w pubie (sorry, ze nie pamietam jeszcze wszystkich imion) sie mnie pytal o serwer. bedzie w tym tygodniu, juz kupilem tylko pare rzeczy jeszcze musze ustawic i dam namiar, login, haslo itp..
skrobnij do mnie na mail, jakos na dniach podrzuce namiary i szczegoly co jak
Kuba, to Kuba pytał…
o, dzieki. wlasnego imienia nie zapamietac ![]()
tak wiec:
kuba w pubie sie mnie pytal…
![]()
uruchomione, kuba ma na mailu dane
Kuba chyba w Koszalinie ze swoją szóstką, więc prędko nie wróci…
nie wiem czy to tylko kuba czy to wy ogolnie chcieliscie miejsce na wrzucanie fotek filmow itp?
podsylam wiec tez tobie ![]()
Ok ![]()
no już myślałe że nie będę musił wrzucać zdjęć na serwer atu lipa, nikt nie podchwycił pomysłu ![]()