Spocik warszawski TERMIN

Piątki

Chodzi o luty? To ja za 27mym, najmniejsza szansa na sól… A szóstki soli nie lubią.

bez samochodów raczej - rozrywkowo plotkowo

Czy mamy rozumiec, że termin został już ustalony?

no jak na razie widzę że 13 w piątek :grin: