spot na pieszo

w czwartek może?

w stolicy moze? jeszcze nie bylem…

jak tam, Warszawka chętna??

w tym tygodniu to ja słabo :angry:

mi za to wszystko poza 12-14 lutym pasuje… , no normalnie ręce opadają… :face_with_rolling_eyes:

ja tam byłem w pyrlandii i jestem zadowolniony :v: , a wy zawsze tylko piany narobita i nie ma kto tego wypić :grin:

no dobra ja w czwartek wieczorem dam rade :smiling_imp: jeśli zbierze się Nas jeszcze kilku :sunglasses:

Ja bede

tylko gdzies w centrum , żebym pożniej Centralnego nie musiał długo szukać :wink:

No to jest Nas już 3 :grin:

Tylko jak coś to ja dopiero po 20 mogę :face_with_rolling_eyes: zapodaje nr fona w razie czego 605 668 692 bo jutro w ciągu dnia nie będę miał dostępu do internetu :confused:

Kto tam się jeszcze do Nas dołączy :question: :grin:

0 19.30 zbiórka na Dworcu Centralnym.

To jest już czwórka :grin: Dzięki Chico za info :piwko:

Dorwałem się na chwile do kompa żeby potwierdzić, że oczywiście będę :slightly_smiling_face: udało mi się też zwerbować Pawła z ursynowa ma zawitać do Nas na chwile :sunglasses:

Trza przywitać w końcu jakoś Stokera na tym dworcu :grin:

No i po spotkaniu wszyscy doszli do siebie :question: :grin: Panie Chico trafiliście jeszcze do nocnego :question: :laughing:

my dotarliśmy Panie Marcin , aczkolwiek nocnego ,na szczęście ,nie znaleźliśmy .

Parę fotek z różnych przedziałów czasowych :laughing:

12.jpg

DSC08530_zmniejszacz-pl_2612.jpg

DSC08527_zmniejszacz-pl_8711.jpg

DSC08525_zmniejszacz-pl_3780.jpg

DSC08522_zmniejszacz-pl_2200.jpg

12.jpg

DSC08530_zmniejszacz-pl_2612.jpg

DSC08527_zmniejszacz-pl_8711.jpg

DSC08525_zmniejszacz-pl_3780.jpg

DSC08522_zmniejszacz-pl_2200.jpg

12.jpg

DSC08530_zmniejszacz-pl_2612.jpg

DSC08527_zmniejszacz-pl_8711.jpg

DSC08525_zmniejszacz-pl_3780.jpg

DSC08522_zmniejszacz-pl_2200.jpg

chico, tak jak w koszalinie ma problemy z oczami? :grin:

w niedziele mam robote w Zgierzu :grinning:

czyli proponujesz leczenie oczu u mnie w sobotę :v;

ja sie lecze dosc intensywnie ,ale z marnym skutkiem , moze taka zmiana klimatu by pomogla… :slightly_smiling_face: