w czwartek może?
w stolicy moze? jeszcze nie bylem…
jak tam, Warszawka chętna??
w tym tygodniu to ja słabo ![]()
mi za to wszystko poza 12-14 lutym pasuje… , no normalnie ręce opadają… ![]()
ja tam byłem w pyrlandii i jestem zadowolniony
, a wy zawsze tylko piany narobita i nie ma kto tego wypić ![]()
no dobra ja w czwartek wieczorem dam rade
jeśli zbierze się Nas jeszcze kilku ![]()
Ja bede
tylko gdzies w centrum , żebym pożniej Centralnego nie musiał długo szukać ![]()
No to jest Nas już 3 ![]()
Tylko jak coś to ja dopiero po 20 mogę
zapodaje nr fona w razie czego 605 668 692 bo jutro w ciągu dnia nie będę miał dostępu do internetu ![]()
Kto tam się jeszcze do Nas dołączy
![]()
0 19.30 zbiórka na Dworcu Centralnym.
To jest już czwórka
Dzięki Chico za info :piwko:
Dorwałem się na chwile do kompa żeby potwierdzić, że oczywiście będę
udało mi się też zwerbować Pawła z ursynowa ma zawitać do Nas na chwile ![]()
Trza przywitać w końcu jakoś Stokera na tym dworcu ![]()
No i po spotkaniu wszyscy doszli do siebie
Panie Chico trafiliście jeszcze do nocnego
![]()
my dotarliśmy Panie Marcin , aczkolwiek nocnego ,na szczęście ,nie znaleźliśmy .
Parę fotek z różnych przedziałów czasowych ![]()















chico, tak jak w koszalinie ma problemy z oczami? ![]()
w niedziele mam robote w Zgierzu ![]()
czyli proponujesz leczenie oczu u mnie w sobotę :v;
ja sie lecze dosc intensywnie ,ale z marnym skutkiem , moze taka zmiana klimatu by pomogla… ![]()