Słuchajcie mam pewną prośbę najlepij podjechał bym do kogoś kto siedzi mocno w temacie szóstki bo mam pewną prośbę żeby ktoś spojrzał na moje sześć i ocenił co jest nieorginalne czego brakuje i tak ldaje gdyż sam zrobiłem liste elementów brakujących to wyszło mi może ze 3 a właśnie zabieram się za demontaż częsci i renowację piaskarza już zgodziłem spawacza też nawet lakiernika ale jak rozbiore to póżniej się okaże że jednak czegoś brakowało bądz było nie orginalne w razie gdybym nie mógł dojechać to zdjęcia wrzóce Proszę o odpowiedz czy ktoś mi wrazie czego pomoże ??? Pozdrawiam !!!
Mogę spojrzeć
Przedzwoń do mnie to się jakoś zgadamy.
ok zadzwonie w przyszłym tygodniu jak sie trochę obrobie ![]()
Też mogę luknąć ![]()