Sprzedam E24 635 CSi 85'

Tak jak wspominałem w galerii,mam do wzięcia pewne E34 M5 dlatego jestem w stanie odpuścić sobie nawet takiego rodzyna jak E24…

Dokładny opis,zdjęcia oraz vin znajdziecie w ogłoszeniu.

Link:

Cena rzecz jasna do negocjacji :wink:

nooo, rodzyn z sieradza to jest :v:

czyli działasz wbraw ewolucji… zamiana z łabędzia na brzydkie kaczątko to jest…

Mam slaabosc do e34 i tyle,a M5 to moj must have :slightly_smiling_face:
Rodzyn?masz jakies zastrzezenia co do.tego egzemplarza?
Wiem,ze.nie nie jest w takim stanie jak ten anglik,ktory ostatnio stal za 37 ale uwazam,ze jest godny uwagi.

przecież to ty napisałeś “rodzyn” :v;

Fucktycznie!
A ja od razu podtekstu szukam:p mea culpa :slightly_smiling_face:

pokaz to m5 :grinning: to pewnie to którego własciciel uwielbia jeans :grinning:

czyli też “rodzyn”, powiadasz :hmm:

Jeans,o co sie Wam rozchodzi?:smiley:

Jesli masz na mysli tego smerfa za 20k to nie,nie czaje sie na niego :wink:

rodzynek z fabryki big stara :grinning:
http://olx.pl/oferta/bmw-e34-m5-okazja-sprawdz-CID5-ID6sQnb.html#16337c2a18

Kliknąłem i zabolały oczy… :lup:

No… foty niczego sobie… :laughing:

**Sprzedam E24 635 CSi 85’

ostatni post Dzisiaj 21:32 HELMUT **

ale mnie stracha napędziłaś :grin:

Jest kiepsko ale póki co nie aż tak… :sunglasses: