Witam!Silnik juz siedzi w aucie,niestety podczas demontażu ktoś uciął wiązke z kablami od przekaźnika pompy paliwa.Ma ktoś z was może jakis schemacik jak to podłączyć.Przerabiałem z autamata na manual,zeby zakrecic rozrusznikiem lewarek zawsze musial być w pozycji P.Podejżewam,ze przy tej wiązce co przychodziła do lewarka trzeba zrobić jakis mostek,chyba ,ze sie myle.Za każde info z góry dziekuje
Swapu nigdy nie robilem, ale moge Ci podpowiedziec, ze czestym problemem z zasileniem przekaznika pompy jest BC. Przy BC wiazka jest minimalnie inna i zasilanie sterownika (grube zielone przewody) przechodza przez BC (masz mozliwosc wpisania kodu antykredziezowego). Jesli wezmiesz wiazke z auta z BC a nie masz BC to musisz polaczyc na krotko to zielone zasilanie, inaczej sterownik nie dostanie napiecia i nie podaje sygnalu na pompe, najczesciej wlasnie na niepracujaca pompe zwraca sie uwage chodz w praktyce nie dziala caly sterownik.
Jest to nie dokonca odpowiedz na Twoje pytanie ale moze a noz Ci pomoze, stalo sie tak juz nie raz ![]()
szef_22 musisz sprecyzować o którą wiązke ci chodzi. Czy masz obcięty relay pompy, main relay czy wiązke do OBC wtedy będziemy lepiej wiedzieć.
Pozdrawiam
radosc