Świst

Jak Miłosz był w P-ń dałem mu 6 i powiedział ze wszytko OK i nic nie słyszy..

przecież pisałem: jak gwiżdze, znaczy się działa :grin:

ja bym zostal przy jednej z pierwszysch wypowiedzi , ta turbina :stuck_out_tongue: heh to moze byc to, a w nocy to kazdy wie roznie bywa, zazwyczaj gina rzeczy z auta ale coz moze teraz zlodzieje na zlosc wsadzaja turbo :stuck_out_tongue: ? moze jutro sie obudze i bede mial na ktorejs z bmw nowe felgi BBS ?

mi wyjeli szybe w 7 tylna lewa ale chyba sie troche pocieli bo krwi bylo troche duzo, moze po DNA dojde do sprawcy tak jak w serialu NCIA :wink: