Jak Miłosz był w P-ń dałem mu 6 i powiedział ze wszytko OK i nic nie słyszy..
przecież pisałem: jak gwiżdze, znaczy się działa ![]()
ja bym zostal przy jednej z pierwszysch wypowiedzi , ta turbina
heh to moze byc to, a w nocy to kazdy wie roznie bywa, zazwyczaj gina rzeczy z auta ale coz moze teraz zlodzieje na zlosc wsadzaja turbo
? moze jutro sie obudze i bede mial na ktorejs z bmw nowe felgi BBS ?
mi wyjeli szybe w 7 tylna lewa ale chyba sie troche pocieli bo krwi bylo troche duzo, moze po DNA dojde do sprawcy tak jak w serialu NCIA ![]()